O spoločnosti Stop Alergii s.r.o.

Sme popredným dodávateľom účinných protiroztočových produktov v Českej republike a na Slovensku. V odbornej problematike sa opierame o materiály vydané českou i globálnou iniciatívou pre astmu (ČIPA, GINA) a o poznatky lekárov – špecialistov. Portfólio ponúkaných produktov a spôsob ich použitia preto zodpovedá súčasnému stavu poznatkov v medicíne a zahŕňa len starostlivo vybrané, certifikované výrobky, ktorých použitie je skutočne opodstatnené a účinné.

 

Pomáhate nám pomáhať

Každým nákupom v našom internetovom obchode prispievate sumou 10,- Kč na konto občianskeho združenia „Život deťom“. Vybrané prostriedky slúžia na nákup zdravotníckej a prístrojovej techniky a ďalšieho potrebného vybavenia pre nemocnice a detské zariadenia v Českej republike. Podrobnosti nájdete na www.zivotdetem.cz.

Kontaktujte nás

 

Vieme, že realizácia účinných protiroztočových opatrení môže byť náročná a neľahká. Veľmi záleží na aspoň základnom pochopení problému a odhodlaní zmeniť zdravotne nepriaznivé podmienky, ktoré nemusia byť viditeľné na prvý pohľad. V prvom rade je samozrejme nutné celú záležitosť podrobne prehovoriť s lekárom, ktorý je dobre informovaný o problematike alergií a zároveň o zdravotnom stave konkrétneho pacienta, čiže najčastejšie s alergológom. Avšak i v priebehu realizácie odporúčaných opatrení môže vyvstať celý rad praktických otázok.

Ak potrebujete poradiť s vhodným postupom realizácie protiroztočových opatrení alebo zariadením miestností obývaných alergikmi, ak máte dotazy ohľadne nami ponúkaných produktov a pod., obráťte sa na nás, radi sa vám budeme venovať. Kontaktujte nás prosím na našej infolinke, e-mailom alebo prostredníctvom nižšie uvedeného kontaktného formulára.

 

Stop Alergii s.r.o.

Pod Strání 2158
100 00 Praha 10
Česká republika
IČ: 27592022
DIČ: CZ27592022

 

Infolinka:

+421 915 678 553 (SR)
+420 608 848 518 (ČR)

 

E-mail:

Všeobecné informácie, poradenstvo: info@stopalergii.sk
Objednávky, neštandardné rozmery obliečok: objednavky@stopalergii.sk

 

Internet:

Internet: www.stopalergii.sk
E-shop: www.stopalergii.sk/inshop/


 

Kontaktný formulár:

*  
*  
*  
 

* Povinné údaje


Kam pokračovať ďalej?