Protialergické obliečky Pristine

SK CZ

„Doporučená protialergická opatření: pozornost zaměřte především na hlavní zdroj roztočů v bytě - ložnici a lůžko.“

Protialergické obliečky Pristine na vankúše, prikrývky a matrace pre alergikov - odborne overená kvalita a účinnosť

 

Patentovaná mikrovláknová tkanina Pristine 66457 vyvinutá špeciálne pre alergikov

Obliečky Pristine® Stop Alergii sú vyrobené zo špeciálnej mikrovláknovej tkaniny Pristine® 66457, vyvinutej v USA špeciálne pre potreby alergikov. Táto tkanina bola testovaná na mnohých lekárskych fakultách a odborných pracoviskách, vždy s rovnakým záverom: Pristine® je účinná bariéra pre prach, roztoče bytového prachu a ich alergény, ktoré môžu spôsobovať alergické symptómy u pacientov trpiacich na astmu, zápaly nosnej sliznice a s tým spojené dýchacie ťažkosti.
 

Ochranná známka Pristine

Ochranná známka Pristine® je vlastnictvím společnosti Precision Fabrics Group, Inc.

 

Garancia kvality protiroztočových poťahov Pristine Stop Alergii

Profesionálne technické prevedenie obliečok Pristine® Stop Alergii spĺňa požiadavky certifikačného programu výrobcu tkaniny Pristine®, ktorý zaručuje, že vynikajúce ochranné vlastnosti materiálu Pristine 66457 nie sú znehodnotené neodborným spracovaním, nevhodným či nekvalitným ušitím, použitím nekvalitných zipsov apod. Naše vlastné špeciálne riešenie krytia zipsu naviac maximálne zabraňuje aj prípadnému prenikaniu roztočov a ich alergénov cez zips. Presná špecifikácia použitého materiálu Pristine 66457 aj predĺženej desaťročnej záruky je samozrejmosťou.
 

Atest a odporúčanie Štátneho zdravotného ústavu ČR

Z hľadiska nepriestupnosti pre roztočové alergény boli obliečky Pristine® Stop Alergii testované v Štátnom zdravotnom ústave v Prahe. Atest č. 174310, Ex100869, ktorý bol na obliečky vystavený, ich nepriepustnosť časticiam vo veľkosti najmenších roztočových alergénov potvrdzuje a odporúča použitie tkaniny Pristine® 66457 „na využitie na poťahy vankúšov, pokrývok a matracov v prostredí osôb alergických na roztočové alergény“.

Kam pokračovať ďalej?